Služba: Ideální nájemník

 

Kontrola plateb a jejich výběrtick.png

Každý měsíc do 20. dne musí podnájemník zaplatit nájem a poplatky za služby. Pokud vznikne dluh, náš kontrolní systém nás okamžitě upozorní. Poté máme přesně daný postup, kterým situaci řešíme a po 15 dnech bez platby již posíláme výpověď. Ta ukládá dlužníkovi povinnost vystěhovat se do 30 dnů.

 

Osobní kontrolytick.png

Každých 3–6 měsíců (dle typu nájemníka) osobně prohlédneme byt a zkontrolujeme přes 30 bodů v našem seznamu. Pokud najdeme poškození, vše nafotíme a nejpozději do 14 dnů zajistíme opravu. Současně kontrolujeme spotřebu vody, plynu a elektřiny, abychom případně upravili zálohy.

 

Vyúčtování služebtick.png

Každoročně za vás připravíme vyúčtování záloh na služby a energie. Pokud podnájemník končí mimořádně, připravíme samozřejmě i mimořádné vyúčtování. V takovém případě si však necháváme malou rezervu z kauce do doby finálního vyúčtování.

 

Znovuobsazení bytutick.png

Dva měsíce před koncem platnosti smlouvy správce zavolá podnájemníkovi a zjistí, zda chce v podnájmu pokračovat. Pokud se rozhodne byt opustit, zajistíme technickou kontrolu a připravíme byt na nový pronájem. Během posledního měsíce platnosti staré smlouvy již probíhají prohlídky a hledáme nového nájemce. V 90 % případů máme byt obsazený dříve, než starý podnájemník odejde.

 

Opravy a havárietick.png

Po každé kontrole bytu najdeme drobné i větší závady, které ihned opravujeme. Zároveň jsme kdykoliv připraveni řešit běžné i havarijní zásahy. Cílem je neustále udržovat byt v perfektní kondici.

 

Komunikace s podnájemníkemtick.png

Každý problém či dotaz podnájemníka řeší náš správce. Plně tedy přebíráme veškerou komunikaci kolem bytu včetně komunikace se sousedy a SVJ. Majitel tak řeší pouze odsouhlasení oprav většího rozsahu.